Start Atrakcje w Sandomierzu Ognisko w Sandomierzu

Ognisko w Sandomierzu

Dobra wiadomość dla miłośników jedzenia kiełbasek pieczonych nad ogniskiem czy fanów grilla. W końcu mamy dobre miejsce do rozpalania ogniska i przyrządzania grilla. Do tej pory o takie miejsce w Sandomierzu było trudno. Teraz jest inaczej. Wiele grup wycieczkowych pytało się o to, gdzie po wycieczce można zapalić ognisko i zjeść kiełbaski czy mięsa grilla. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Proponujemy grupom wycieczkowym możliwość skorzystania z miejsca do zapalenia ogniska czy zrobienia grilla. W cenie oferujemy drewno, grilla, węgiel drzewny, podpałkę.

Są dwie opcje:

1. Grupa może mieć z sobą zaopatrzenie w postaci kiełbasek lub mięsa na grilla. Wtedy płaci tylko za drewno i miejsce na ognisko.

2. Wszystko można zamówić u nas, czyli kiełbaski, mięsa, grill, pieczywo, musztardę, ketchup, a grupa przyjeżdża na gotowe.

Na placu jest toaleta, miejsce ogniskowe posiada przyjemne i fajne otoczenie. Dojazd środkiem transportu lub w ramach wycieczki, można dojść pieszo.

Wszystkie propozycje ogniskowo-grillowe wyceniane są indywidualnie, ponieważ każdy prosi zupełnie o coś innego i trudno zrobić jedną, indywidualną wycenę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 15-832-54-62 lu 730-210-000. Można też napisać maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Sandomierz