Start Atrakcje w Sandomierzu Biesiada staropolska

Biesiada Staropolskie Smaki w Sandomierzu

Biesiada umożliwia wybróbowanie regionalnych smaków ziemi sandomierskiej - dań regionalnych i miejscowych napitków. Podczas biesiady serwujemy wina regionalne, produkowane w certyfikowanych winnicach pod Sandomierzem. Oprócz tego proponujemy obfitą kolację, składającą się z dań regionalnych, serwowanych wyłącznie tutaj. W żadnym miejscu Sandomierza takich wykwintności nie ma ponieważ jako jedynie w Sandomierzu należymy do dziedzictwa kulinarnego województwa świętokrzyskiego.

Co między innymi proponujemy podczas biesiady regionalnej? - Zupa grzybowa z kaszą jaglaną, - żeberka marynowane pieczone na kapuście, - wyborne wyroby miejscowego masarza, - sery z mleka sandomierskich krów, - zalewajka świętokrzyska z ziemniakami, - sznycle z kapusty i kotleciki z kaszy jaglanej, - gulasz sandomierski, - nalewka sandomierska - to tylko niektóre z propozycji, jakie przygotowaliśmy.

Biesiady zawsze odbywają się w zabytkowych piwnicach sandomierskiej kamienicy kupieckiej. Dzięki temu atmosfera biesiady jest niezapomniana. Możliwe jest też zamówienie muzyki puszczanej z odtwarzacza, muzyki na żywo prezentowanej przez dj-a lub muzyki na żywo granej przez wykształconego muzyka. Oferujemy dwa rodzaje biesiad: staropolskie lub regionalne smaki. Podczas każdej biesiady urodziwe kelnerki ubieramy w stroje regionalne. Zamówienia, szczegóły oferty oraz informacja pod numerem telefonu 730-210-000 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wszystkie potrawy są przyrządzane na idywidualne zamówienie. Nie są to potrawy podawane w standardowym menu. Są robione pod konkretną biesiadę. Z tego powodu gwarantowana jest swieżość każdego produktu. Nasze biesiady cieszą się ogromną popularnością. Mamy dziesiątki klientów zadowolonych z niecodziennych spotkań z sandomierskimi smakami.

 


Sandomierz