Start Zwiedzanie Sandomierza melexem

Zwiedzanie Sandomierza melexem


Sandomierz można zwiedzać nie tylko na piechotę. Można podziwiać jego piękno z pokładu ekologicznego pojazdu jakim jest melex. To niezwykle wygodna i szybka forma zwiedzania miasta. Sandomierz jest piękny nawet z pokładu mini samochodziku na baterię. Jest kilka tras, którymi przejeżdża melex.

Są dwie trasy zwiedzania Sandomierza melexem. Pierwsza rozpoczyna się od Bramy Opatowskiej, druga od katedry. Każdy kurs trwa około godziny.

Zwiedzanie Sandomierza melexem jest idealne dla grup osób niepełnosprawnych, które mają problem z poruszaniem się, dla seniorów, do szybkiego zwiedzania Sandomierza

Możliwość obsługi jednym kursem do 25 osób (trzy melexy). Jeżeli grupa składa się z więcej niż 25 osób, robimy to na dwie tury. Koszt od osoby dorosłej wynosi 25 złotych, od dziecka 15 złotych, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Rezerwacja grupowa zwiedzania Sandomierza melexem pod numerami telefonów 15 307-04-43 lub 730-210-000 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 


Sandomierz