Start Tanie obiady w Sandomierzu

Tanie obiady w Sandomierzu

Tanie obiady Sandomierz oferujemy dla wycieczek, dla grup wycieczkowych zorganizowanych, tanie obiady w Sandomierzu w niewygórowanych cenach. Dzięki wieloletniej współpracy z kilkoma restauracjami w Sandomierzu, wypracowaliśmy modele cenowe, dzięki którym, tani obiad Sandomierz jest alternatywą dla drogich obiadów w Sandomierzu. Nie przepłacaj za obiad i jedz jak normalny człowiek. Współpracujemy z wieloma sandomierskimi restauracjami i dlatego w cenach jesteśmy bezkonkurencyjni. Zobacz także: Biesiady z regionalną kuchnią , Smakowanie win regionalnych , Degustacja wina grzanego

- obiady jednodaniowe dla wycieczek szkolnych już od 20 /os., - obiady dwudaniowe dla wycieczek szkolnych już od 27 zł/os.

- obiady jednodaniowe dla wycieczek osób dorosłych już od 31 zł/os., - obiady dwudaniowe dla wycieczek osób dorosłych już od 39 zł/os.

- do każdego obiadu: sok lub kompot.

Możliwość domówienia deseru, w postaci kilku rodzajów ciast, pucharów lodowych. Na życzenie, do wyboru kawa lub herbata

Przykładowe menu dwudaniowe dla wycieczek osób dorosłych:
zupa: krem z brokuł z grzankami prażonymi w ogniu,
drugie danie: ziemniaki zapiekane w piecu zbójeckim, mięsa podawane na złotej patelni, zielenina magnacka z pól sandomierskich, napój: sok/kompot - koszt 39 zł/os.

Przykładowe menu dwudaniowe dla wycieczek szkolnych:
zupa do wyboru: pomidorowa, rosół, ogórkowa, jarzynowa, fasolowa, drugie danie: ziemniaki z wody lub zapiekane, frytki, kotlet, surówki, kompot/sok - koszt 32 zł/os. Jedno danie, bez zupy 23 zł/os.

>> Zapraszamy do naszej restauracji w Sandomierzu

Dla dużych grup gratisy

 


Sandomierz